Το πρόγραμμα των μαθημάτων του Αλληλέγγυου Σχολείου για τη σχολική περίοδο 2019-20, έχει ως εξής:
ΔΕΥΤΕΡΑ
16:00-17:00 ΑΓΓΛΙΚΑ B REGULAR(1)
16:00-17:30 ΓΛΩΣΣΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16:00-17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-18:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣ. Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
17:00-19:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕN. Β ΛΥΚΕΙΟΥ
17:30-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ LOWER(2)
18:00-19:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β ΕΠΑΛ
18:00-20:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
19:00-20:30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
19:00-20:30 ΑΓΓΛΙΚΑ PROFICIENCY(3)
19:00-20:30 ΑΡΧΑΙΑ ΠΡΟΣ. Β ΛΥΚΕΙΟΥ
20:00-22:00 ΡΩΣΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ
20:30-22:00 ΧΗΜΕΙΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ
20:30-22:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Β1
20:30-22:00 ΑΓΓΛΙΚΑ PROFICIENCY(4)
ΤΡΙΤΗ
10:30-11:30 ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-17:00 ΑΓΓΛΙΚΑ B REGULAR(2)
16:00-17:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Α2
16:00-17:30 ΓΑΛΛΙΚΑ Α2
17:00-18:00 ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ
17:00-18:00 ΑΓΓΛΙΚΑ C REGULAR(2)
17:30-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ D REGULAR(1)
17:30-19:30 ΦΥΣΙΚΗ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
18:00-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ C REGULAR(1)
19:00-21:00 ΑΡΧΑΙΑ ΓΝΩΣΤΟ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
19:00-21:00 ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣ. Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
19:00-21:00 ΑΟΘ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
19:30-21:00 ΑΓΓΛΙΚΑ PROFICIENCY(1)
ΤΕΤΑΡΤΗ
10:00-12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ Α1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-17:00 ΑΓΓΛΙΚΑ B REGULAR(1)
16:00-17:30 ΓΛΩΣΣΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
16:00-18:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣ. Β ΛΥΚΕΙΟΥ
16:00-18:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣ. Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
17:00-18:30 ΑΓΓΛΙΚΑ LOWER(2)
18:00-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ A JUNIOR
18:00-19:30 ΓΛΩΣΣΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
18:00-20:00 ΧΗΜΕΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
18:30-20:00 ΑΝΑΤΟΜΙΑ-ΥΓΙΕΙΝΗ Γ ΕΠΑΛ
19:00-20:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
PROFICIENCY(2)
19:30-21:00 ΑΓΓΛΙΚΑ
D REGULAR (2)
20:00-22:00 ΙΣΠΑΝΙΚΑ Α2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
20:00-22:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Α2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
20:30-22:00 ΑΓΓΛΙΚΑ PROFICIENCY(3)
ΠΕΜΠΤΗ
10:30-11:30 ΑΓΓΛΙΚΑ Β1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
14:30-16:30 ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΑΡΧΑΡΙΩΝ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-17:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Α1
16:00-17:00 ΑΓΓΛΙΚΑ B REGULAR(2)
16:30-17:30 ΑΓΓΛΙΚΑ PRE JUNIOR
16:30-18:30 ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣ. Β ΛΥΚΕΙΟΥ
17:00-18:30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
17:30-18:30 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
17:30-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ D REGULAR(1)
18:30-20:00 ΙΣΤΟΡΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
18:30-20:00 ΑΓΓΛΙΚΑ LOWER(1)
19:00-20:30 ΦΥΣΙΚΗ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
20:00-22:00 ΦΥΣΙΚΗ ΠΡΟΣ. Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
20:00-22:00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΝΩΣΤΟ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
20:00-22:00 ΑΟΘ-ΑΟΔΕ Γ ΕΠΑΛ
20:30-22:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β ΕΠΑΛ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
12:30-14:00 ΑΓΓΛΙΚΑ Α1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-17:00 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Α1
16:00-17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ Β2
17:30-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ C REGULAR(2)
17:30-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ
PROFICIENCY(1)
18:00-19:00 ΑΓΓΛΙΚΑ
A JUNIOR
18:00-20:00 ΑΕΠΠ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
19:00-20:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
PROFICIENCY(2)
19:00-20:30 ΑΡΧΑΙΑ
ΠΡΟ Β ΛΥΚΕΙΟΥ
19:00-20:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
D REGULAR(2)
20:00-21:30 ΑΓΓΛΙΚΑ
C REGULAR(1)
20:30-22:00 ΑΓΓΛΙΚΑ
PROFICIENCY(4)
20:30-22:00 ΓΑΛΛΙΚΑ
Β1
20:00-22:00 ΙΣΠΑΝΙΚΑ
Α1 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ
10:30-12:00 ΓΛΩΣΣΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
11:00-13:00 ΓΛΩΣΣΑ Β ΛΥΚΕΙΟΥ
11:00-13:00 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ-Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
11:00-13:00 ΑΡΧΑΙΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
12:00-13:30 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
13:00-14:30 ΑΓΓΛΙΚΑ LOWER(1)
13:00-14:30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
13:30-16:30 ΓΛΩΣΣΑ/ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ (1)
13:30-16:30 ΓΛΩΣΣΑ/ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ Γ ΛΥΚΕΙΟΥ (2)
14:30-16:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
14:30-16:30 ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 ΕΝΗΛΙΚΩΝ
16:00-17:00 ΕΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
16:30-18:30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
Γ ΕΠΑΛ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου